LEXUS NEWS

לקסוס CT יד שנייה

סקירת דגם - לקסוס CT200h יד 2: הכירו את המכונית היוקרה הקומפקטית והמרשימה מבית לקסוס, ה-CT נועדה להביא את האיכויות ואת הטכנולוגיה ההיברידית לקטגוריה והייתה הראשונה לעשות זאת. לפרטים מלאים על דגם CT200H היכנסו לכתבה

לקסוס CT200h היא המכונית היוקרה הקומפקטית הראשונה שלנו. ה-CT נועדה להביא את האיכויות ואת הטכנולוגיה ההיברידית לקטגוריה והייתה הראשונה לעשות זאת. עד היום, שנים לאחר הצגתה היא מהמכוניות הבודדות בקטגוריה המציעה הנעה היברידית. בנוסף, Lexus CT200h היא כרטיס הכניסה לעולם היוקרה של לקסוס.  

עיצוב מהפנט

ה-CT200h שומרת על קו העיצוב הייחודי של משפחת רכבי לקסוס לאורך השנים. הדגם הושק בשנת 2011 והפך לאחד הבולטים בקטגוריה שלו בזכות העיצוב הייחודי, תא הנוסעים היוקרתי ומערכת ההנעה ההיברידית המוכרת והאמינה. בשנת 2014 עברה הלקסוס הקומפקטית מתיחת פנים מקיפה ובה היא זכתה לעיצוב "שעון החול" בגריל, שהפך אותה למזוהה עם רכבי לקסוס המודרניים. בשנת 2018 הגיעה לארץ מתיחת הפנים השנייה של המכונית הייחודית וחידדה אף יותר את העיצוב המרשים.

ביצועים מרשימים

יחידת ההנעה של הלקסוס CT200h מציעה מערכת היברידית מלאה הכוללת מנוע בנפח 1.8 ליטר לצד מנוע חשמלי. ההספק המשולב עומד על 136 כוחות סוס ולצידו תיבת הילוכים רציפה לשמירה על צריכת דלק חסכונית במיוחד. לאורך השנים הפכה לקסוס CT200h למכונית החסכונית בקטגוריה ולאמת מידה בכל הקשור לצריכת דלק ופליטות מזהמים  מינימאליות. החיסכון אינו בא על חשבון הביצועים – הלקסוס מאיצה ל-100 קמ"ש ב-10.3 שניות ומטפסת עד ל-180 קמ"ש (מוגבלים אלקטרונית). הביצועים ברי השוואה לרכבי יוקרה קומפקטיים בעלי מנועים דומים אך צריכת הדלק של מכונית היוקרה היפנית עדיפים באופן חסר תקדים. 

צריכת דלק בלקסוס CT200H 

לצד צריכת הדלק המרשימה ואיכותו הגבוהה של תא הנוסעים, הלקסוס הקומפקטית נחשבת לאחת המכוניות האמינות, לא רק בקטגוריה שלה. הלקסוס CT200h דורגה בבדיקות וסקרים רבים כאחת המכוניות האמינות בנמצא. לצד אחריות רגילה זוכה המערכת ההיברידית של ה-CT לאחריות של 5 שנים

עיצוב פנים ומפרט בטיחות משודרג

תא הנוסעים של ה-CT200h מציג איכות חומרים ואת איכויות ההרכבה המעולות של לקסוס ומעמיד אותה בשורה אחת עם רכבי יוקרה מקטגוריות גבוהות יותר. תא הנוסעים מציג מסך מולטימדיה כבר בדגמים הראשונים שלו ובדגמים במאוחרים מגיע עם אבזור בטיחות מקיף הכולל בין היתר בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית ובקרה אקטיבית לסטייה מנתיב. אם אתם בעלים של מכונית לקסוס וטרם פגשתם את המערכות הללו, אתם מוזמנים להדרכה באחד ממרכזי השירות שלנו  פשוט לחצו על הקישור ותאמו פגישה – הדרכה להכרת רכבי לקסוס  מיד שנייה.

נוחות נסיעה מדהימה והיסטוריית אמינות מפוארת

אחד המאפיינים המוכרים והאהובים במכוניות לקסוס היא נוחות הנסיעה המפנקת. מבחינה זאת ה-CT200  אינה שונה משאר מכוניות Lexus. ה-CT200 מספקת שיכוך מהמורות מצוין ומספקת נסיעה חלקה ונעימה. לצד אלו, ה-CT200 מציעה בידוד רעשים יוצא דופן המעמיד אותה בתחרות עם מכוניות גדולות ויקרות בהרבה.  

אמינות היא שמה השני של Lexus והדגמים השונים של החברה זוכים להכרה עולמית לאור הצלחתם בתחום. לקסוס CT200h אינה שונה מבחינה זו והיא מפגינה אמינות ועמידות יוצאת מגדר הרגיל. בשנת 2018 היא נבחרה למכונית האמינה ביותר בסקר של אתר הרכב Car Buyer. 

CT200h יד 2:

הייצור של הלקסוס CT200h הופסק בשנת  2020 והיא זמינה רק כמכונית יד שנייה.
אם אתם מעוניינים ברכישת לקסוס CT200h יד שניה, המקום הנכון ביותר להתחיל ממנו הוא אצלנו בלקסוס Select.

בלקסוס סלקט תוכלו למצוא רכבי לקסוס CT200h מיד שניה שעברו תהליך השבחה וריענון קפדני. התהליך כולל כ-105 בדיקות איכות שונות לצד טיפול קוסמטי כולל ובחינה מכאנית מקיפה של כל הרכיבים המשמעותיים. שמנו לעצמנו למטרה שהמכונית שתקבלו בלקסוס Select תהיה קרובה ככל שניתן למכונית שהרגע עזבה את שערי מפעל הייצור.  

קנייה של CT200h מ-Lexus Select מבטיחה שקט נפשי לטווח ארוך. במסגרת הקנייה ה-CT200h שלכם תזכה לאחריות יבואן לשנה שלמה, לצד היסטוריית טיפולים מלאה ומוקד שירות שיהיה זמין עבורכם 24/7.

האם תרצה פרטים נוספים? מלא את הטופס וסוכני לקסוס סלקט יצרו איתך קשר

תודה על פנייתך