הצהרת נגישות

אתר זה (כהגדרתן להלן) משתמש בשירותי רכיב ההנגשה לאתרי אינטרנט, למשתמשים עם מגבלות בשם wordpress-accessibility.org
רכיב ההנגשה של wordpress-accessibility.org  מאפשר לאתר להשתמש ברכיבי הנגשה אשר עוזרים לאתר לעמוד בתקן WCAG 2.0 ברמה AA שנערך ע”י הארגון הבינלאומי W3C, ולקיים את הנדרש בהתייחס לסעיף האינטרנט בתקנות הנגישות לשירות, ולפי מגבלות היצרן wordpress-accessibility.org ,
הנך יכול לתאם את הגדרות הצפיה באתר כדי לעמוד בצרכים האישיים וכתוצאה מכך לשפר את החוויה המקוונת שלך.

לדוגמא, אתה יכול להתאים את הגדרות הצבע ולהגדיל את התצוגה באתר.אנו ממליצים שהדפדפנים שלך יהיו עדכניים. בדרך כלל דפדפנים חדישים מספקים יותר אופציות תצוגה ולך התכנים יהיו נגישים יותר. חלק מן הדרכים שבהן אנו משיגים נגישות מקוונות מכילה:

  • ניווט האתר באמצעות מקלדת המאפשרת לגולשים לנווט באתר דרך המקלדת.
  • בניית דפי אתר באופן המאפשר לך לנטרל את CSS (Cascade Style Sheets) (גיליון סגנונות מדורג) בדפדפן שלך או לשנות את גודל הטקסט תוך שילוט של הדפדפן במידה והצבעים או פונטים מקשה עליך לקרוא את התכנים.
  • יצירת דפי אתר שמאפשרים לאנשים עם מוגבלויות בראייה לנווט את האתר בצורה יעילה על ידי כלי עזר על מנת לקרוא את המצג. רכיב wordpress-accessibility.org עושה שימוש במאפייני נגישות מקובלים על מנת לספק את הרמה הגבוהה ביותר של נגישות לגולשים באתר זה, הכוללים בין היתר, פונקציות לניווט באמצעות מקלדת ועזרים חזותיים הכוללים, ניגוד צבעים גבוה וכלים לצפייה בשחור ולבן, כלים להגדלת פונטים וחסימת אורות מהבהבים, וכיו”ב, וכל זאת על מנת להקל על קריאת התכנים.

עקב תנאים מעבר לשליטתנו, ייתכן שיהיו זמנים שבהם לא נוכל לספק את המידע בצורה נגישה או כי חלקים מסוימים באתרים טרם הונגשו. אנו נעקוב אחר מקרים אלו על מנת שנוכל לספק את הפתרון הטכנולוגי המתאים. במידה ואתה חווה קשיי נגישות לתוכן כלשהו או לתפקודיות באתר שלנו, אנא צור עמנו קשר באמצעות הדוא”ל:  אנו תמיד פתוחים לבצע שיפורים כדי שנוכל לספק לכם את החוויה המקוונת הטובה ביותר.

האתר מותאם נגישות בכל הדפדפנים, אך במידה ונתקלתם בבעיה צרו קשר ונשמח לשמוע ולתקן זאת.

פרטי ממונה הנגישות בארגון:

שם: ליאור בן נר

טלפון במשרד: ‎037613317‏

כתובת דוא”ל: Lior.BenNer@lexus.co.il

האם תרצה פרטים נוספים? מלא את הטופס וסוכני לקסוס סלקט יצרו איתך קשר

תודה על פנייתך

האם תרצה פרטים נוספים? מלא את הטופס וסוכני לקסוס סלקט יצרו איתך קשר

תודה על פנייתך