LEXUS NEWS

לקסוס GS יד שנייה

סקירת דגם - לקסוס GS יד 2: הכירו את המכונית סאלון היוקרתית והמרשימה מבית לקסוס, הרכב היוקרתי מדגם ה-GS מציגה שילוב אופטימלי שבין ביצועים וחיסכון, אמינות יוצאת מגדר הרגיל והבטחה לשנים ארוכות של בעלות מהנה. לפרטים מלאים על דגם זה היכנסו לכתבה

סקירת דגם לקסוס GS יד שנייה

לקסוס GS היא אחת המכוניות הוותיקות בהיצע הגלובאלי של חברת היוקרה היפנית.
הדור הראשון של ה-GS הושק עוד ב-1991. לקסוס GS יובאה לראשונה לישראל ב-2007 בדור השלישי שלה.
הדור הנוכחי של Lexus GS הושק בשנת 2011 והגיע לישראל ב-2012. במהלך 2016 עברה לקסוס מתיחת פנים מקיפה.

לקסוס GS הוחלפה בשנת 2020 בלקסוס ES, מהרכבים הוותיקים והמצליחים בלמעלה מ-30 שנות היסטוריה של המותג. מאחורי המהלך עמד הרצון של החברה להתמקד במכונית סאלון יוקרתית גלובאלית אחת שתפנה למספר שווקים במקביל.

לקסוס GS - מכונית סאלון יוקרתית

לקסוס GS היא מכונית סאלון גדולה מתהדרת בעיצוב מרשים הלוקח השראה ממכונית הפאר של המותג – לקסוס LS.

העיצוב הייחודי, מודרני ואלגנטי ושומר על גריל "שעון החול" ועל מאפיינים רבים נוספים המזוהים עם המותג.

סביבת הנהג

בתוך הרכב, תהנו מאחד מתאי הנוסעים האיכותיים ביותר בקטגוריה עם איכות החומרים ללא רבב ואיכות הרכבה קפדנית האופיינית לרכב מבית יצרן רכבי היוקרה.

ריפודי העור, עץ בחלק מהגרסאות ושלל חומרים נעימים ורכים מבטיחים להנעים את זמנכם בתא הנוסעים.

ההקפדה על איכות חומרים ברמה הגבוהה ובקרת איכות ללא תקדים מבטיחים של תפר וכל בד או עור ישמור על התחושה המפנקת ועל רף האיכות הגבוה עוד שנים ארוכות.

סביבת הנהג מפנקת במיוחד.

המושבים מציעים שלל מצבים שונים, ריפודים מפנקים ונוחות יוצאת דופן בנסיעות ארוכות. כדי להבטיח חוויית נסיעה איכותית במיוחד ה-GS נהנית מעוד מאפיין מפורסם של היצרן – בידוד רעשים מעולה.

ללא קשר למהירות הנסיעה או לאיכות הכביש, רעשי העולם שבחוץ יתקשו להטריד את הנוסעים והנוהגים  בלקסוס היוקרתית. לקסוס שמה לה למטרה להציע איכות נסיעה יוצאת גדר הרגיל ולא משנה מהי שנת הייצור של ה-GS היא תמיד תציע בידוד רעשים ונינוחות חסרי תחרות.

טכנולוגיה מתקדמת, ביצועים ומפרט עשיר

כיאה למכונית יוקרה כל גרסאות לקסוס GS מאובזרות באבזור עשיר. בכל הגרסאות מסך מולטימדיה והתפעול נעשה באמצעות מערכת התפעול הייחודית של היצרן היפני.

למעלה מכך, ה-GS מציעה טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית. מכונית הסאלון של לקסוס היא מהבודדות להציע מערכת הנעה היברידית כבר מרגע השקתה בארץ.

למעשה ניתן ליהנות משלל גרסאות הנעה שונות שכל אחת מהן מעניקה ללקוחות ערכים שונים. גרסת ה-300h מציעה הספק משולב של 223 כוחות סוס המופקים משילוב מנוע הבנזין והמנוע החשמלי. גרסה זו מעניקה ביצועים טובים לצד צריכת דלק חסכונית במיוחד.

הגרסה הבכירה של הדגם מציגה יחידת ביצועים יוצאת דופן. ההספק המשולב של שני המנועים (בנזין וחשמל) עומד על 345 כוחות סוס. ההאצה ל-100 קמ"ש אורכת 5.9 שניות שמעמידות אותה צד לצד מכוניות ספורטיביות. צריכת הדלק לעומת זאת נמוכה משמעותית ממכוניות בעלות ביצועים דומים.
לצד הביצועים המרשימים של כל גרסאות ההנעה לקסוס גאה באמינות הידועה של המותג, אמינות שמבטיחה צריכת דלק נפלאה וביצועים טובים שנים ארוכות אחרי שהמכונית עלתה על הכביש.

חלק מגרסאותיה של לקסוס GS מצוידות במתלי אוויר המעניקים נוחות נסיעה מפנקת המנתקת את היושבים מפגעי הדרך אך גם אלו ממכם שיבחרו ברכב עם מתלים קונבנציונליים ייהנו מנוחות נסיעה מעולה שהציבה את הלקסוס פעם אחר פעם כמכונית הנוחה במבחנים השוואתיים אל מול מתחרותיה בשוק היוקרה.

לצד כל היתרונות של לקסוס GS כמכונית יוקרה נוחה, מרווחת ומאובזרת, מכונית הסאלון היפנית נהנית מהילה מוצדקת של אמינות ללא פשרות. לקסוס GS מציגה מוניטין אמינות יוצא דופן, בטח ובטח ביחס למקובל בקטגוריה. כמו מכוניות רבות מבית המותג היפני לקסוס GS מעניקה לרוכשיה, כחדשה או כיד שניה, שקט נפשי וביטחון ברכב.

המערכת ההיברידית זכאית ל-5 שנות אחריות אותן ניתן להאריך בשנה נוספת בכפוף לבדיקה (בעלות מסויימת), לחצו לפרטים >>

למרות סיום הייצור של הדגם, ניתן להשיג את לקסוס GS כיד שניה. המקום הנכון ביותר להתחיל ולחפש הוא אצלנו באתר -Lexus Select. מעבר לאמינות יוצאת הדופן אנחנו דואגים לרענן כל לקסוס GS שמגיעה אלינו כך שאתם תהנו ממנה ממש כאילו היא יצאה ברגע זה משערי מפעל הייצור. רכבי לקסוס Select עוברים 105 בדיקות איכות קפדניות, עוברים תהליך השבחה מלא, בעלי היסטוריית טיפולים מלאה. בנוסף רוכשי הרכבים נהנים מאחריות יבואן לשנה וכן ממוקד שירות הפעיל 24/7.

כמו רובם המוחלט של דגמי לקסוס, ה-GS שומרת על ערכה לאורך השנים ומשתלמת לרכישה גם מכונית יד שניה. הערכים המוכרים של המותג ובהם איכות וירידה לפרטים, אמינות יוצאת דופן וצריכת דלק חסכונית מבטיחים שגם בבוא העת למכור את הרכב, הוא ישמור על ערך גבוה ביחס למרבית המתחרות.

 

לסיכום:

לקסוס Select תעניק לכם שקט נפשי, מכונית מבית היבואן ואת כל היתרונות המוכרים של מכונית הסאלון המפנקת,

בעוד שלקסוס GS מעניקה לרוכשים את הפינוק והסטטוס המצופה מרכב יוקרה גדול ואיכותי. ה-GS מציגה שילוב אופטימלי שבין ביצועים וחיסכון, אמינות יוצאת מגדר הרגיל והבטחה לשנים ארוכות של בעלות מהנה. תהנו!

האם תרצה פרטים נוספים? מלא את הטופס וסוכני לקסוס סלקט יצרו איתך קשר

תודה על פנייתך